Agregaty pompowe Victor Pumps.

Agregaty pompowe Victor Pumps.

Wysokowydajne agregaty pompowe Victor Pumps, konstrukcyjnie oparte o pompy samozasysające, to nowoczesne urządzenia, sprawdzające się w wielu, różnorodnych zastosowaniach. Wykorzystywane są przede wszystkim tam, gdzie wystarcza zasysanie z głębokości do 6-7 metrów. Przy tego typu zastosowaniach, agregaty pompowe Victor Pumps, są praktycznie bezkonkurencyjne. Zapewniają bardzo dobre parametry pracy, wysoki poziom wydajności i prostą obsługę. Pompy spalinowe tego producenta, charakteryzują się wysokim poziomem żywotności, trwałości, oraz odporności na pracę w trudnych warunkach.

Gdzie wykorzystywać agregaty pompowe Victor Pumps?

Są to przede wszystkim pompy przeznaczone do cieczy zanieczyszczonych oraz ścieków. Sprawdzać będą się w wielu zastosowaniach. Najczęściej możemy zetknąć się z ich wykorzystaniem w przypadku oczyszczalni ścieków, przedsiębiorstw budowlanych, firm z branży wodno-kanalizacyjnej czy też kopalni odkrywkowych. W każdym z tych przypadków, gwarantują doskonałe warunki pracy i rzecz jasna odpowiednią wydajność. Tym bardziej, iż agregaty pompowe Victor Pumps, są dostępne w wielu wariantach wydajności oraz wysokości podnoszenia. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie agregatu do konkretnego przypadku jego zastosowania.

Agregaty pompowe Victor Pumps z serii S.

Do zdecydowanie najbardziej popularnych rozwiązań, należy w tym przypadku zaliczyć pompy spalinowe z typoszeregu S. Są to wyjątkowo trwałe pompy przeznaczone do pompowania wody czystej oraz zanieczyszczonej. Możliwe jest pompowanie wody zanieczyszczonej ciałami stałymi, pompa jest bowiem wyposażona w wolny przelot zanieczyszczeń wirnika w zakresie 15-76mm. Agregaty pompowe Victor Pumps typu S, sprawdzają się w pompowaniu cieczy takich jak: nawozy, solwenty, oleje, wody drenażowe, wody rzeczne, bentonit, woda z piaskiem, płuczka czy tez uwodnione ścieki. Są to więc urządzenia wszechstronnego zastosowania, o wyjątkowo dobrych parametrach technicznych.

Rodzaje dostępnych jednostek.

Tak jak już powiedzieliśmy wcześniej, agregaty pompowe Victor Pumps z serii S, dostępne są w wielu wariantach o zróżnicowanym poziomie wydajności, czy tez wysokości podnoszenia. Do naszej dyspozycji pozostają obecnie następujące modele:

  • agregat pompowy Victor Pumps S60 – wydajność: 45 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 45 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps S80 – wydajność: 80 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 32 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps S100 – wydajność: 160 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 25 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps S150 – wydajność: 300 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 28 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps S161/S162 – wydajność: 380 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 32 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps S163 – wydajność: 380 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 44 m.;
  • agregat pompowy Victor Pumps s201 – wydajność: 540 m3/godz.; Wysokość podnoszenia: do 30 m.;

Oczywiście na rynku znajdziemy także inne modele agregatów pompowych Victor Pumps z serii S. Niemniej jednak, jednostki wymienione w liście powyżej, stanowią najbardziej popularne urządzenia tego producenta, wykorzystywane przez największą liczbę użytkowników.

Podsumowanie.

Możemy więc powiedzieć, iż agregaty pompowe Victor Pumps, to jednostki w pełni profesjonalne, gwarantujące nam odpowiednio wysoki poziom wydajności pracy. Są to pompy trwałe, odporne na trudne i wymagające warunki pracy. Ich żywotność stoi na bardziej wysokim poziomie. Poza tym, agregaty pompowe Victor Pumps, charakteryzują się także prostą konstrukcją, co wpływa w korzystny sposób na kwestię serwisowania, obsługi i ewentualnych napraw pomp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *